از طریق فرم زیر می‌توانید به صورت کاملا آنلاین و بی‌نیاز به هیچ فرآیند فیزیکی دیگر سفارش خود را ثبت نمائید. اما به هرحال اگر نیازی به مشورت، راهنمایی یا اطلاع‌رسانی درباره نوع و کیفیت سفارش خود دارید می‌توانید از طریق شماره تلفن 6520 4222 – 013 با ما در تماس باشید. مطمئن باشید خوشحال خواهیم شد اگر بتوانیم راهنمایی‌تان کنیم.

به یاد داشته باشید سفارش شما پس از تائید نهایی به صورت یک فایل عکس با کیفیت بالا و با فرمت JPG یا Gif (بسته به نوع سفارش) و یا به صورت لایه‌باز (در صورت درخواست) در اختیارتان قرار خواهد گرفت. بنابراین فرآیند چاپ طرح مورد نظر شما و هزینه‌های مربوط به آن بر عهده‌ی خودتان خواهد بود.

زمان مورد نیاز برای طراحی از حداقل 2 روز کاری تا نهایت 7 روز کاری برآورد می‌شود. در صورت سفارش طرح فورس ماژور یا فوری درصدی به مبلغ نهایی سفارش اضافه می‌گردد.

 

 کل هزینه طراحی پیش از شروع به کار دریافت می‌گردد. به دلیل ماهیت ایده‌پردازی کار طراحی، امکان ارائه طرح اولیه و سپس واریز وجه وجود ندارد.

پرداخت هزینه سفارش

 

 

همچنین می‌توانید وجه مورد نظر را به صورت واریز اینترنتی یا کارت به کارت به مشخصات زیر انجام دهید.

6221-0612-0370-8989
شصت و دو، بیست و یک   صفر ششصد و دوازده   صفر سیصد و هفتاد   هشتاد و نه، هشتاد و نه

بانک پارسیان | به نام آقای میلاد رضایی خلیق

6104-3378-7008-5337

شصت و یک، صفر چهار   سی و سه، هفتاد و هشت   هفتاد، صفر هشت   پنجاه و سه، سی هفت

بانک ملت | به نام آقای میلاد رضایی خلیق

 

 

لطفاً پس از پرداخت هزینه‌ی سفارش، مشخصات و اطلاعات تکمیلی سفارش خود را به تلگرام www4goushnet یا ایمیل 4goush.net@gmail.com ارسال نمائید.

 

اگر سوالی دارید با ما تماس بگیرید

05 21 21 42 – 013