با خرید هر یک از دوره‌های زیر به کلیه فایل‌های ویژه و پرمیوم سایت دسترسی خواهید داشت. برای دانلود فایل‌ها محدودیت‌هایی در نظر گرفته شده است که در دوره‌های «هفت روزه»، «سی روزه» و «نود روزه» تقسیم شده است. در هر یک از این دوره‌ها می‌توانید یکی از حالت‌ها را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. این حالت‌ها به سه دوره «1 فایل در روز»، «3 فایل در روز» و «5 فایل در روز» دسته‌بندی شده است.

مثال: در حالت «هفت روزه، 3 فایل در روز» پس از اولین دانلود به مدت هفت روز مجاز خواهید بود که روزانه 3 فایل از میان کلیه فایل‌های موجود در سایت را به رایگان دانلود کنید. پس از اتمام دوره هفت‌روزه، یا محدودیت 3 فایل در روز باید تا روز بعد برای دانلود سهمیه روزانه‌ی خود صبر کنید. بنابراین در این حالت به حداکثر 7 × 3 = 21 فایل دسترسی خواهید داشت.

برای دریافت راهنمایی بیشتر می‌توانید با شماره 01342212105 و یا ایمیل 4goush.net@gmail.com تماس بگیرید.

برای استفاده از سرویس اشتراک ویژه لازم است حساب کاربری داشته باشید:
برای ورود یا ثبت نام این‌جا کلیک کنید

 

 

 

 

  • ارزش مالی فایل‌های موجود در سایت با احتساب 3000 فایل (گرافیکی، مقاله و…) با قیمت میانگین 3000 تومان در حدود 9/000/000+ تومان (نه میلیون تومان) است. با خرید اشتراک ویژه به طور نامحدود به تمام این فایل‌ها با ارزش ذکر شده دسترسی خواهید داشت.
  • به لحاظ حجم در حدود 50 گیگابایت فایل فوق‌فشرده (با فشرده‌سازی بسیار بالا) در سایت وجود دارد. در حالت معمول یک فایل فوق‌فشرده با حجم 20 مگابایت پس از باز شدن حتی تا 200 مگابایت به فضا احتیاج دارد.