سایت چهارگوش مطمئن است؟ از کجا و چه طور به چهارگوش برای خرید محصول مورد نیازم اعتماد کنم؟

چهارگوش یک دفتر طراحی گرافیک و خدمات رایانه‌ای واقع در لاهیجان، خیابان کاشف شرقی، بالاتر از دبیرستان عبدالرزاق است و  سایت چهارگوش (www.4goush.net) در این مکان مدیریت می‌شود. به غیر از فروش اینترنتی، روزانه ده‌ها مشتری حضوری برای خرید تحقیق، یا سفارش طراحی به دفتر چهارگوش مراجعه می‌کنند.
از این گذشته سایت چهارگوش دارای نماد اعتماد الکترونیکی (در سمت راست تمامی صفحات قابل مشاهده است.) و دارای چند درگاه معتبر بانکی است.

رمز فایل کجاست؟ فایل را دانلود کردم. اما برای باز شدن نیاز به رمز دارد!؟”
رمز تمام فایل‌های فشرده، آدرس سایت چهارگوش است: (با حروف کوچک)

www.4goush.net

در آخرین خط تمامی صفحاتی که در آن محصولی برای فروش وجود دارد، این پسوورد درج شده است. همچنین در صفحه سبد خرید به رمز فایل‌های فشرده اشاره شده است.
دلیل رمزگذاری فایل‌ها تنها جلوگیری از لینک شدن آنها در وب‌سایت‌های دیگر است. با این‌حال اگر مراحل استفاده از فایل فشرده و اکسترکت آن کمی دشوار به نظر می‌رسد پوزش می‌خواهیم.

خرید انجام شد. اما چرا ایمیلی دریافت نکردم.
اگر از جیمیل استفاده می‌کنید حتما به پوشه Spam و اگر از یاهومیل استفاده می‌کنید به پوشه Bulk سر بزنید.
ارسال ایمیل بعد از هرخرید (چه موفق/ چه ناموفق) به صورت خودکار و اتوماتیک صورت می‌گیرید. بنابراین در هر صورت ایمیل به آدرس شما ارسال خواهد شد. (حداکثر 1 دقیقه پس از خرید موفق و حداکثر 30 دقیقه پس از خرید ناموفق یا در انتظار پرداخت)
توجه داشته باشید که بعضی اوقات کاربران ایمیل خود را به اشتباه وارد می‌کنند. (یک یا چند حرف را کم یا زیاد تایپ می‌کنند) در این حالت طبیعی است که ایمیل ارسال رسید خرید به آدرس شما نرسیده باشد. در این حالت می‌توانید با ما تماس بگیرید. می‌توانیم فایل را به روش دیگری برایتان بفرستیم.

با اینکه خرید انجام شد و پول از حسابم کم شده و حتی شماره رسید خرید هم دریافت کردم اما فایل دانلودی را مشاهده نکردم.
گاهی چنین مشکلی پیش می‌آید. توجه داشته باشید که این مشکل به خاطر قطع شدن لحظه‌ای اینترنت، یا مشکلی در درگاه بانکی مبدأ یا مقصد و یا مشکلات اینچنینی است.
در صورتی که از فیلتر شکن یا VPN استفاده کردید، لطفا در هنگام خرید آنرا خاموش یا غیرفعال نمائید.
در هر صورت ایمیل خرید ناموفق را دریافت خواهید کرد و وجه پرداختی‌تان به حساب بانکی‌تان برخواهد گشت و متاسفانه باید خرید خود را دوباره انجام دهید.
اگر مطمئن نیستید که خرید موفق یا ناموفق بوده می‌توانید با ما تماس بگیرید یا به اینباکس ایمیل خود مراجعه نمائید. در صورتی که خرید ناموفق یا در انتظار باشد حداکثر پس از گذشت 30 دقیقه ایمیل «خرید ناموفق- پرداخت در حالت انتظار» را دریافت خواهید کرد.

می‌شود فایل را برایم تلگرام کنید؟
با اینکه کمی دردسر دارد، اما بله! انجام می‌دهیم. فراموش نکنید که زمان کافی برای انجام چنین کاری را در اختیارمان بگذارید.

رمز دوم ندارم. درباره خرید اینترنتی مطمئن نیستم. چه کار کنم؟!
می‌توانید وجه مورد نیاز محصول مورد نظر را کارت به کارت کنید. پس از آن از طریق صفحه تماس با ما یا ایمیل 4goush.net[at]gmail.com با ما تماس بگیرید.
نسبت به پرداخت اینترنتی کمی تاخیر خواهد داشت. اما ضمانت می‌کنیم فایل‌ها را در اسرع وقت (حداکثر 30 دقیقه در ساعات اداری) برایتان بفرستیم.