تابلو شاسی

تابلو شاسی برند آواویز با عکس‌های پرتره هنرمندان ایران و جهان در سایت چهارگوش.نت با کیفیت عکس و چاپ بسیار بالا در سایزهای متنوع ارائه می‌شود.

خرید اینترنتی انواع تابلوشاسی با طرح عکس های هنرمندان،طبیعت،گل، خوانندگان، شاعران، آهنگسازان و افراد برجسته تاریخ ایران و جهان مانند هوشنگ ابتهاج، محمدرضا شجریان، همایون، کیهان کلهر، داریوش سوم، کوروش کبیر، هخامنشیان و … با بهترین قیمت از فروشگاه چهارگوش.نت

تابلو شاسی

برای ایجاد تغییرات جزئی در دکوراسیون منزل راه‌های مختلفی وجود دارد. تابلو نقاشی یا چاپی می‌تواند تغییرات کوچک اما تاثیرگذاری را در خانه یا محل کار به وجود بیاورد. افزون بر آن می‌توان برای پوشاندن نواقص دیوار از انواع تابلو کمک گرفت. این محصولات دکوراتیو از تنوع بسیار بالایی برخوردارند. شما می‌توانید از میان هزاران طرح و ابعاد مختلف، تابلوی مناسب منزل خود را تهیه کنید.

انواع تابلو شاسی

تابلو آویز: تابلوی آویز، متداول‌ترین نوع تابلو است که به دیوار متصل می‌شود و به صورت آویزان باقی می‌ماند. این محصول را می‌توان به صورت طرح نقاشی بر بوم یا چاپ طرح بر روی چوب تهیه کرد.
تابلو ایستاده: تابلو ایستاده به محصولاتی گفته می‌شود که نیازی به نصب بر روی دیوار ندارد و می‌توان آن بر روی پایه قرار داد یا به یک تکیه‌گاه تکیه داد.
تابلو یک تکه: تابلوهای یک تکه را می‌توان در ابعاد و سایزهای مختلف تهیه کرد. این مدل تنها شامل یک موضوع واحد است که در یک قاب به نمایش گذاشته می‌شود.
تابلو چند تکه: جدیدترین ترند نصب تابلوشاسی ، استفاده از تابلوهای چند تکه است. این تابلو‌ها دارای موضوعات مکمل هستند یا یک موضوع واحد را در چندین قاب به نمایش می‌گذارد. تابلو‌های چند تکه در سایز و ابعاد مختلف طراحی می‌شوند. بنابراین شما می‌توانید یک تابلو چند تکه با سایز بزرگ و کوچک تهیه کنید.

نمایش 1–40 از 743 نتیجه