مشتری گرامی‌لطفاً قبل از خرید، تکمیل و ارسال فرم سفارش خرید، مطالب زیر را به دقت بخوانید. ثبت سفارش در سایت چهارگوش.نت و خرید به منزله آن است که خریدار (شما) شرایط زیر را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و بدین وسیله حق اعتراض را از خود سلب می‌نماید.

تعهدات فروشنده (چهارگوش.نت)

1- چهارگوش متعّهد می‌گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار (اعم از نام، تلفن و ایمیل)، در حد اختیار قانونی مراقبت نموده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر بامجوز رسمی‌ و قانونی ارائه نکند.

2- چهارگوش تنها به فردی که سفارش با نام او ثبت شده باشد و تلفن درج شده آن فرد و ایمیل آن فرد به جهت پشتیبانی پاسخگو خواهد بود.

3- چهارگوش موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را به همراه تصاویر متعدد و ارائه کلیه جزئیات در اختیار خریدار قرار دهد.

4- چهارگوش هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم سازگاری فایل خریداری شده با سخت افزار و نرم افزار سیستم شخص خریدار ندارد.

5- چهارگوش مسئول آموزش و نحوه کار با فایل خریداری شده و نرم افزار مربوط به آن نیست.

6- چهارگوش هیچ‌گونه مسئولیتی در مورد درستی اطلاعات درج شده در فایل‌ها (اعم از تقویم‌ها و جداول آنها و فایل‌های تحقیقاتی و مقاله‌ها) ندارد. لازم است خریدار پیش از چاپ نهایی با دقت بالا کلیه اطلاعات موجود در فایل را مطالعه نموده و در صورت لزوم آنها را اصلاح نماید و یا به سلیقه خود آنها را تغییر دهد. درغیر اینصورت و در صورت بروز خسارت، چهارگوش هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

7- چهارگوش می‌تواند بنا به تشخیص و به هر دلیل سفارش را لغو کند و از ارسال فایل خودداری کند. (در سفارش‌های غیر اتوماتیک)

8- در حال حاضر به کالا‌های عرضه شده در فروشگاه مالیات تعلق نمی‌گیرد.

 

تعهدات خریدار

1- خریدار متعهد می‌شود که از فایل خریداری شده تنها برای استفاده شخصی خود و یا حداکثر ده نسخه‌ی چاپی برای فرد دیگری استفاده نماید. هرگونه استفاده تجاری از فایل‌های طراحی شده سایت (اعم از طرح‌های کارت ویزیت، طرح‌های لایه‌باز تقویم و…) ممنوع بوده و در صورت نیاز به استفاده به عنوان تجاری یا چاپ در تعداد بالا (1000+) خریدار موظف است درخواست کتبی خود را به ایمیل چهارگوش.نت/شماره فکس ارسال کند. چهارگوش پس از بررسی مورد، و ارائه فاکتور مجزا اجازه‌ی استفاده از فایل مذکور را کتباً با مهر و امضای رسمی خود اعلام خواهد کرد. هرگونه استفاده از طرح‌های سایت بدون انجام شرایط ذکر شده از نظر چهارگوش.نت غیرقانونی تلقی شده و چهارگوش خود را مجاز می‌داند نسبت به متخلفان ادعای قانونی داشته باشد. بدیهی است در صورت رعایت نکردن شرایط فوق و بروز مشکلات آتی، مشتری حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب کرده است.

2- خریدار متعهد می‌شود جهت استفاده از تقویم‌های آماده یا تحقیق‌ها و مقالات ارائه شده به سفارش مشتری خود بابت هر بار چاپ یک بار فایل را از چهارگوش خریداری نماید.

3- خریدار مختار است فایل‌ها را به سلیقه خود تغییر داده و از آن برای پروژه‌ی شخصی خود یا مشتری خود (یک بار چاپ) استفاده نماید.

4- خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق فرم مربوطه در اختیار فروشنده قرار دهد.

5- خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش مشخصات فایل را با نیازهای خود تطبیق داده و پس از حصول اطمینان از نیاز به آن فایل با اطلاع از تمام مشخصات درج شده سفارش  را نهایی کند.

6- زمان دانلود فایل 24 ساعت پس از ثبت سفارش است. لینک دانلود پس از این مدت غیرفعال خواهد شد.

7- خریدار متعهد می‌گردد از اشتراک‌گذاری فایل با دوستان، آشنایان، خانواده، همکاران و یا… خوددداری نماید.

8- خریدار مجاز نیست از فایل مربوطه به عنوان هدیه استفاده کند یا آنرا به دیگری بفروشد. (فایل را به دیگری ببخشد یا هدیه دهد.)

9- فایل خریداری شده توسط خریدار تنها در صورتی قابل عودت می‌باشد که فایل مورد استفاده واقع نشده باشد و خریدار تعهد کتبی خود را مبنی بر عدم استفاده از فایل با امضا و اثر انگشت به ایمیل (4goush.net[at]gmail.com) چهارگوش ارسال نماید. تنها در این صورت تمام مبلغ دریافت شده به حساب اعلام شده خریدار (که مطابق با نام ثبت شده در فرم سفارش باشد) ارسال خواهد شد.

10- قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر است.

شریط بالا ممکن است تغییر یابد و چهارگوش مختار است در هر زمان و بنا به خواست خود این قوانین را تغییر دهد. خریدار باید همواره با مراجعه به این صفحه از شرایط مطلع باشد!

 ثبت سفارش خرید به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده است و آنها را پذیرفته است. و بدین وسیله حق اعتراض را از خود سلب می‌نماید.