کلیه آثار منتشر شده در سایت چهارگوش.نت به نشانی www.4goush.net شامل حقوق مؤلف می‌شوند. این آثار شامل طراحی‌های اختصاصی گرافیکی از جداول تقویم‌های لایه‌باز سال گذشته، سال جاری و یا سال آینده که تمام و کمال و منحصرا برای اولین بار در چهارگوش منتشر شده‌اند / طراحی‌های اختصاصی کارت ویزیت/ مقاله‌های ویرایش شده و نوشته شده توسط چهارگوش و… می‌شوند.

بر اساس ماده 23 فصل چهارم قانون حمایت از مؤلفان، مصنفان و هنرمندان با عنوان تخلفات و مجازات‌ها «هرکس تمام یا قسمتی از اثر دیگری را که مورد حمایت این قانون است به نام خود یا به نام پدید آورنده بدون اجازه او یا عامداً به شخص دیگری غیر از پدید آورنده نشر یا پخش یا عرضه کند به حبس تادیبی از شش ماه تا سه سال محکوم خواهد شد.» همچنین طبق ماده 29 قانون مذکور «مراجع قضایی می‌توانند ضمن رسیدگی به شکایت شاکی خصوصی نسبت به جلوگیری از نشر و پخش و عرضه آثار مورد شکایت و ضبط آن دستور لازم به ضابطین دادگستری بدهند».

سایت چهارگوش به عنوان مولف و ناشر می‌تواند بر اساس ضمانت اجرای مدنی قانون فوق در دادگاه صالح اقامه‌ی دعوا نماید و به عنوان شاکی خصوصی از متخلفین جبران خسارت مالی کند.

علاوه بر این‌ها هر فرد حقوقی یا حقیقی یا سایت و شرکت متخلفی که به هرنوعی اقدام به نشر، یا فروش آثار منتشره چهارگوش (تقویم / فایل لایه‌باز / تحقیق و مقاله) نماید یا آنها را در فضای اینترنتی به صورت رایگان در اختیار دیگران بگذارد طبق قوانین فوق برخورد خواهد شد و گزارش تخلف آنان به enemad (وزارت صنعت و معدن)، ستاد ساماندهی (رسانه‌های دیجیتال) و درگاه‌های بانکی که از آن استفاده می‌کنند طی نامه‌ای رسمی و توسط وکیل سایت ارسال شده و طلب جبران خسارت خواهیم نمود.

در نهایت گزارش سایت خاطی به جرم عدم رعایت قانون کپی‌رایت در صفحه‌ای که به همین منظور در گوگل تهیه شده است، (DMCA یا Digital Millennium Copyright Act) گزارش خواهد شد و سایت متخلف پس از اثبات ادعای چهارگوش از نتایج جستجوی کلیدواژه مذکور حذف خواهد شد. این فرآیند بر روی سئو و رتبه جهانی سایت متخلف تاثیر فراوانی خواهد داشت.

به زبان ساده‌تر:

از کپی، فروش، اهدا، بخشش، تقسیم و اشتراک فایل‌های لایه‌باز اختصاصی چهارگوش.نت بپرهیزید. به دلیل صرف هزینه‌های مادی و معنوی و صرف ساعت‌های طولانی برای طراحی و اجرای پروژه‌های گرافیکی مورد بحث به دور از اخلاق است که چنین سرقت هنری انجام بگیرد تا ناشر یا مؤلف یک اثر هنری (چهارگوش.نت) به خاطر احقاق حقوق حقه‌ی خود مبنی بر عدم رعایت قانون کپی‌رایت به عنوان شاکی خصوصی اقدام به پر کردن فرم دادخواست در دادگستری نماید!

دوستانه از کپی، فروش، اهدا، بخشش، تقسیم و اشتراک فایل‌های چهارگوش.نت خودداری نمائید.

از کلیه مخاطبان فهیم چهارگوش که در سایت‌های اینترنتی دیگر به طرح‌های اختصاصی چهارگوش برمی‌خورند درخواست می‌شود با ارسال آدرس صفحه‌ی مذکور به ما در شناسایی و انهدام وجودی این دسته از افراد سودجو سهیم باشند. به پاس همکاری و اقدام دوستانه‌ی این دسته از دوستان چند فایل به انتخاب شخصی‌شان تقدیم حضورشان خواهد شد.

با ما از طریق آدرس email:4goush.net@gmail.ccom و یا تلفن 42212105 013 در تماس باشید.

 

 

 

تابلو شاسی طرح شهریار کد 4G268

تابلو شاسی طرح بانوی هخامنشی در تخت جمشید کد S120

تابلو شاسی طرح داریوش بزرگ هخامنشی کد S117

تابلو شاسی آواویز مدل پوستر فیلم طرح پدر خوانده مارلون براندو کد 4G443

تابلو شاسی مدل ماتیلدا طرح لئون کد 4G287
تابلو شاسی طرح غلامحسین ساعدی کد 4G185

تابلو شاسی طرح هوشنگ ابتهاج کد 4G257

تابلو شاسی آواویز مدل پوستر فیلم طرح جوکر کد 4G449

تابلو شاسی طرح کوروش کد 4G56

تابلو شاسی مدل آل پاچینو کد 4G288
تابلو شاسی مدل فروخ فرخزاد کد 4G311
تابلو شاسی مدل شهرام ناظری طرح یک شب آتش در نیستانی فتاد کد 4G327
تابلو شاسی مدل غلامحسین بنان طرح بهار دلنشین کد 4G310

تابلو شاسی آواویز مدل غلامحسین ساعدی طرح طاهره کد 4G378

تابلو شاسی مدل محمود دولت آبادی کد S156

تابلو شاسی طرح کیهان کلهر کد 4G225

تابلو شاسی مدل سعدی شیرازی کد 4G296

تابلو شاسی آواویز مدل محمدرضا شجریان کد 4G356

تابلو شاسی طرح آل پاچینو کد 4G161

تابلو شاسی مدل عاشقانه طرح دوستت دارم به زبان‌های مختلف کد 4G230

تابلو شاسی مدل محمدرضا شجریان طرح زلفای قجری کد 4G314

تابلو شاسی مدل شازده کوچولو کد S49

تابلو شاسی طرح احمد شاملو و آیدا کد 4G85