دانلود کارت ویزیت با زمینه تیره و خطوط آبی فیروزه‌ای

امتیاز 5 از 2 نفر

فایل لایه‌باز کارت ویزیت با پس زمینه تیره و سطح و خطوط آبی فیروزه‌ای در ادامه آماده دانلود و استفاده است. این فایل به صورت سورس اصلی و به زبان انگلیسی بوده و می‌توانید با راست‌چین کردن عناصر آن و جایگذاری عبارات فارسی کسب و کار خود در جای مناسب و یا نوع فونت مرتبط و اندازه خاص آن را به طرح اختصاصی و مورد نظر خود تبدیل کنید. توجه داشته باشید که دستکاری بیش از اندازه و استفاده نابجا از نوع و انداره فونت ترکیب‌بندی زیبای این کارت ویزیت را برهم می‌ریزد و از زیبایی آن می‌کاهد.

توضیحاتی درباره کارت ویزیت یا بیزینس کارد (Business card)

کارت ویزیت در کلامی‌مختصر و رسا ابزاری است برای معرفی شما و بعد از آن ارائه راههای تماس با شما. کارت ویزیت این وظیفه را برعهده دارد و نقش عمده دیگری برای شما به صورت مستقیم ایفا نمی‌نماید

کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی‌گردد. اما از آنجا که اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می‌باشد و با توجه به این نکته که برخورد نخست همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را عهده دار خواهد بود.

تاریخچه کارت ویزیت گویای این مطلب است که شاهزادگان و اشراف زاده‌ها جهت دیدار با اشخاص مهم دیگر، کاغذ یا پوستین و یا چیزی شبیه آن را جلوتر برای فرد ملاقات شونده، می‌فرستادند تا به این وسیله خود را به او معرفی کرده و نیز از سوابق اشراف زدگی خود نوشته و قرار رسمی‌ملاقات را با او بگذارند. در اصل این همان تعامل آغازین با مخاطب بوده که شخص ملاقات کننده از خود به مخاطب ارائه می‌داده است و بیانگر اهمیت معرفی ابتدایی می‌باشد.

در ایران کارت ویزیت در اکثر موارد آخرین چیزی است که تجار و صاحبان مشاغل آن را مورد توجه قرار می‌دهند و گاهی حتی کارت ویزیت خود را از طریق تلفن و بدون هیچ ایده و فکری درطراحی، سفارش می‌دهند و متوجه اهمیت بالای بازاریابی غیر مستقیم بوسیله کارت ویزیت نمی‌باشند. در اینجا توصیه ما این است که طراحی کارت ویزیت خود را به یک متخصص گرافیک سپرده و آن را جدی بگیرید.

برای استفاده از فایل لایه‌باز کارت ویزیت لازم است:

  • 1) اطلاعات شخصی خود را با نام‌های پیش‌فرض در کارت ویزیت جایگزین کنید.
  • 2) بنا به سلیقه خود می‌توانید رنگ‌ها یا محل قرار گیری عناصر موجود را تغییر دهید. (پیشنهاد نمی‌شود)
  • 3) از درستی اطلاعات درج شده، اعم از نام، شماره تلفن و آدرس اطمینان حاصل کنید.
  • 4) فایل نهایی را با پسوند Jpeg ذخیره کرده و به چاپخانه بسپارید.

کارت ویزیت با زمینه تیره و خطوط آبی

 

دسته بندی محصول:

فایل لایه‌باز کارت ویزیت

تعداد فایل‌ها

دو فایل PSD

حجم فایل فشرده:

در حدود 3 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل:

9 × 5 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به کارت ویزیت یا Business card را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.