تقویم لایه باز ۱۳۹۹ با طرح تخت جمشید و هخامنشی (طرح ۲)

امتیاز 4.6 از 8 نفر

در تقویم لایه باز تقویم لایه باز 1399 با طرح تخت جمشید از المان‌های مربوط به دوران هخامنشی استفاده شده است و نمای کلی تقویم‌های 12 ماه تقویم 99 تخت جمشید به انضمام صفحه اول و جلد تقویم با تصاویر مرتبط به تخت جمشید و پاسارگاد و آثار بجا مانده از دوران هخامنشی تزئین شده‌اند.

 

مشخصات تقویم 1399 هخامنشی

جدول تقویم لایه باز 1399 برای فتوشاپ توسط گروه طراحی سایت چهارگوش طراحی و منتشر شده است. در تقویم لایه‌باز 1399 ماه‌ها و روزهای میلادی، هجری قمری و هجری شمسی (خورشیدی) به همراه مناسبت‌های باستانی، ملی و مذهبی و کلیه تعطیلات رسمی درج شده است. در فایل فشرده موجود، 12 فایل با فرمت PSD مخصوص برنامه گرافیکی فتوشاپ قرار دارد که هرکدام به تفکیک شامل یک ماه از سال 1399 هستند و علاوه بر آن 1 فایل PSD مربوط جلد تقویم رومیزی برای روی کار در نظر گرفته شده است.  همچنین این مجموعه شامل کلیه فونت‌های استفاده شده نیز می‌باشد و می‌توانید به آسانی کلیه فونت‌های استفاده شده را نصب نموده و اقدام به ویرایش تقویم نمائید.

در طراحی این تقویم (تقویم لایه باز 1399 با طرح تخت جمشید) از سرستون‌های تخت جمشید با نمای اسب از وجه کناری و روبرو به عنوان پایه‌های جدول تقویم استفاده شده است و تصویر سرستون بزرگتری در وسط کار به عنوان پایه اصلی قرار گرفته است. در سمت راست و در زیر جدول تقویم‌ها طرح مات سر شیردال قرار گرفته و در سمت چپ و قرینه با جدول اعداد تقویم، یک عکس مرتبط و با کیفیت از تخت جمشید یا دوران هخامنشی قرار داده شده است.

 

المان‌های استفاده شده از هنر هخامنشیان:

 • سرستون
 • شیر دال
 • لوتوس
 • نماد فروهر
 • سرباز نگهبان هخامنشی
 • 12 تصویر با کیفیت از تخت جمشید و پاسارگاد

نسخه‌های دیگر تقویم 99 را اینجا ببینید.

مهم:
این تقویم بر اساس تقویم استخراجی «شورای مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران» طراحی گرافیکی شده است.
فایل PDF تقویم موسسه ژئوفیزیک را می‌توانید از طریق این لینک دانلود نمائید:

تقویم لایه باز 1399

این فایل لایه باز تقویم 1399 با فرمت فتوشاپ (PSD)، و بصورت کاملا لایه‌باز و قابل ویرایش است. شما می‌توانید پس از دانلود از این فایل برای طراحی انواع تقویم‌های رومیزی در اندازه‌ها و ابعاد مختلف استفاده نمائید.

توضیحات

 • تعداد فایل: 12 فایل لایه‌باز PSD تقویم و 1 فایل PSD جلد و صفحه اول تقویم و چند فایل فونت ttf
 • اندازه هر فایل: 21×12 سانتی‌متر (2480×1417پیکسل) DPI300
 • فرمت رنگی: CMYK
 • حجم فایل فشرده: 449 مگابایت
 • به همراه فایل فونت استفاده شده در تقویم 99 تخت جمشید

تقویم لایه باز 1399 با طرح تخت جمشید برای فتوشاپنمونه‌های 3D و پیش‌نمایش تقویم رومیزی 1399 با طرح هخامنشیان و طرح عکس‌ها و المان‌های تخت جمشید

تقویم لایه باز 1399 با طرح تخت جمشید

فایل تقویم لایه باز 1399 با طرح تخت جمشید تنها جهت استفاده شما به عنوان طراح و گرافیست است. هرگونه کپی‌برداری، فروش و یا اهدای این فایل به دیگری غیرقانونی بوده و با متخلفان برخورد خواهد شد.

لطفا برای دریافت فایل فشرده تقویم لایه باز 1399 بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

لطفاً پیش از چاپ نهایی از درستی عبارات درج شده اطمینان حاصل کنید. با خرید این محصول فایل مربوط به تقویم 99 تخت جمشید را دریافت خواهید کرد.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.تقویم لایه باز 1399

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.