دانلود تقویم لایه باز 98

امسال نیز مانند سال‌های گذشته تقویم لایه‌باز 98 (سال جدید) در فرمت‌های مختلف طراحی شده و در سایت 4goush.net آماده دانلود و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است. کلیه نکات مربوط به چاپ و طراحی در این فایل‌ها (تقویم 1398 لایه باز) رعایت شده است. رنگ‌بندی و انتخاب رنگ‌ها در تقویم 98 بر اساس اصول و قواعد پیش‌‌فرض مربوط به صنعت چاپ است. این موضوع باعث می‌شود هیچ‌گونه نگرانی بابت تغییر رنگ یا افت کیفیت در زمان چاپ ایجاد نشود.

به عنوان مثال در تقویم 1398 لایه باز:

کلیه متون اصلی تقویم لایه‌باز 98 با رنگ سیاه خالص (C=0 M=0 Y=0 K=100) و رنگ‌های قرمز تعطیلات با قرمز خالص (C=0 M=100 Y=100 K=0) یا قرمز تیره (C=0 M=100 Y=100 K=20) طراحی شده‌اند.

اندازه‌ی قلم و نوع فونت‌ها نیز در تقویم لایه‌باز 98 مطابق با اصول طراحی بوده و این موضوع باعث می‌شود که فونت تقویم و نوشته‌ها و اعداد در سایزهای مختلف تقویم چاپی کاملاً خوانا باشد و مشکلی را برای شما ایجاد نکند.

در بعضی از طرح‌های تقویم لایه‌باز 98 از عکس‌های بسیار زیبا و بسیار باکیفیت استفاده شده است. این تصاویر با کیفیت مطابق با اصول زیبایی‌شناسانه و هماهنگ با نام ماه و فصل مربوط به آن انتخاب شده و نوع ترکیب‌بندی عناصر موجود در عکس با طرح تقویم‌ها هماهنگی کامل دارد. این موضوع باعث زیباتر دیده شدن تبلیغات شما در کنار تقویم خواهد بود.


تقویم 98 با فرمت PSD برای نرم افزار فتوشاپ

تقویم‌های طراحی شده برای فتوشاپ در 12 فایل PSD آماده شده‌اند. هر یک از فایل‌ها مربوط به یک ماه از سال 98 بوده و تمامی 12 فایل مربوطه عیناً و دقیقا از لحاظ طراحی و اندازه و محل قرارگیری المان‌ها و عناصر مطابق با یکدیگر هستند. کافی‌ست فایل مورد نظر را باز کرده و در صورت لزوم به ویرایش آن بپردازید و فایل نهایی را با فرمت JPG ذخیره کرده و در قالب مورد نظرتان قرار دهید. تمام فونت‌های استفاده شده در این طرح‌ها در کنار فایل‌های دانلودی‌تان در پوشه Fonts قرار گرفته‌اند که در صورت نیاز می‌توانید آنها را به کامپیوترتان اضافه کنید.

اکثر این تقویم‌ها (تقویم 98) برای استفاده در تقویم‌های رومیزی و دیواری (تک‌برگ، چهاربرگ و…) مناسب هستند.

طراحی آنها به گونه‌ای است که نیاز شما را در حالت‌های مختلف برآورده کند.

برای مشاهده و دانلود تقویم 98 در دسته تقویم 98 برای فتوشاپ کافی‌ست روی تصویر زیر کلیک کنید تا تمامی طرح‌های تقویم 98 برای Photoshop را مشاهده کنید.

 

تقویم 1398 لایه باز فتوشاپ

تقویم 98 برای فتوشاپ


تقویم 98 با فرمت indd برای نرم‌افزار ایندیزاین

در طرح‌هایی که برای نرم‌افزار ایندیزاین طراحی و تدوین شده‌اند علاوه بر رعایت اصول گرافیکی، زیبایی‌شناسانه و مسائل مربوط با چاپ و طراحی نکات دیگری نیز رعایت شده است. تقویم‌های ایندیزاین در یک فایل indd و 12 صفحه (page) طراحی شده‌اند و کلیه المان‌های آنها مطابق با یکدیگر هستند. علاوه بر این المان‌ها و عناصر مشابه مانند روزهای شمسی، روزهای قمری، روزهای میلادی، اسامی ماه شمسی، قمری و میلادی، مناسبت‌ها و… با یکدیگر لینک و مرتبط هستند. یعنی کافی‌ست برای تغییر فونت قسمت روزهای شمسی داخل کادر مربوط به یک روز شمسی کلیک کرده و select all کنید. بدین ترتیب کلیه روزهای تقویم شمسی در 12 صفحه موجود از روز 1 فروردین تا 29 اسفند به حالت انتخاب در می‌آیند و به آسانی خواهید توانست فونت مورد نظر خودتان را به آنها اعمال کنید.

فایل فشرده دانلودی:

در فایل دانلودی‌تان علاوه بر فایل indd یک پوشه (با نام Fonts) حاوی تمام فونت‌های استفاده شده در این طرح‌ها قرار گرفته که در صورت نیاز می‌توانید آنها را به کامپیوترتان اضافه کنید. علاوه بر این در پوشه دیگری (jpeg) 12 فایل با کیفیت با dpi 600 از تمام صفحات تقویم وجود دارد و در کنار همه اینها یک فایل PDF نیز وجود دارد که تمام تقویم 98 با همان طرح در آن قابل مشاهده است.

اگر در طرح تقویم ایندیزاین تصویری به کار رفته باشد کلیه تصاویر موجود در فایل دانلودی‌تان در پوشه images قرار دارد که در فایل اصلی لینک شده‌اند. بقیه عناصر به صورت وکتور و بدون افت کیفیت در طرح وجود دارند.

برای مشاهده و دانلود تقویم 98 در دسته تقویم 98 برای ایندیزاین کافی‌ست روی تصویر زیر کلیک کنید تا تمامی طرح‌های تقویم 98 برای Indesign را مشاهده کنید.

تقویم 1398 لایه باز ایندیزاین

تقویم 98 برای ایندیزاین


تقویم 98 با فرمت cdr برای نرم‌افزار کورل دراو: تقویم 1398 لایه باز

در طرح‌های مربوط به کورل دراو یک فایل با فرمت CDR وجود دارد. این فایل شامل 12 شیت یا برگه از دوازده ماه سال 98 است. کلیه المان‌ها و عناصر به کار رفته در تقویم مطابق با یکدیگر هستند.

در فایل دانلودی‌تان علاوه بر فایل CDR یک پوشه (با نام Fonts) حاوی تمام فونت‌های استفاده شده در این طرح‌ها قرار گرفته است. در صورت نیاز می‌توانید آنها را به کامپیوترتان اضافه کنید. علاوه بر این در پوشه دیگری (jpeg) 12 فایل با کیفیت از تمام صفحات تقویم وجود دارد و در کنار همه اینها یک فایل PDF نیز وجود دارد که تمام تقویم 98 با همان طرح در آن قابل مشاهده است.

برای مشاهده و دانلود تقویم 98 در دسته تقویم 98 برای کورل دراو کافی‌ست روی تصویر زیر کلیک کنید تا تمامی طرح‌های تقویم 98 برای CorelDraw را مشاهده کنید.

تقویم 1398 لایه باز کورل دراو

تقویم 98 برای کورل دراو


اشتراک ویژه

برای راحتی کار شما عزیزان و خرید به صرفه از سایت چهارگوش.نت مخصوصا خرید تقویم 98 تصمیم گرفتیم پکیج ویژه‌ای برای دانلود تقویم‌های جدید در نظر بگیریم. در این پکیج اشتراک ویژه کافی‌ست مشترک ده روزه سایت باشید تا به کلیه فایل‌های تقویم در تمامی حالت‌ها و دسته‌بندی‌ها دسترسی داشته باشید. بدین ترتیب لازم نیست هر تقویم را به صورت جداگانه خریداری نمائید. با خرید اشتراک ویژه مخصوص تقویم، تمام تقویم‌ها در دسترس شما قرار می‌گیرند.

برای استفاده از اشتراک ویژه و خرید پکیج دانلود تقویم 98 کلیک کنید.

تابلو شاسی طرح شهریار کد 4G268

تابلو شاسی طرح بانوی هخامنشی در تخت جمشید کد S120

تابلو شاسی طرح داریوش بزرگ هخامنشی کد S117

تابلو شاسی آواویز مدل پوستر فیلم طرح پدر خوانده مارلون براندو کد 4G443

تابلو شاسی مدل ماتیلدا طرح لئون کد 4G287
تابلو شاسی طرح غلامحسین ساعدی کد 4G185

تابلو شاسی طرح هوشنگ ابتهاج کد 4G257

تابلو شاسی آواویز مدل پوستر فیلم طرح جوکر کد 4G449

تابلو شاسی طرح کوروش کد 4G56

تابلو شاسی مدل آل پاچینو کد 4G288
تابلو شاسی مدل فروخ فرخزاد کد 4G311
تابلو شاسی مدل شهرام ناظری طرح یک شب آتش در نیستانی فتاد کد 4G327
تابلو شاسی مدل غلامحسین بنان طرح بهار دلنشین کد 4G310

تابلو شاسی آواویز مدل غلامحسین ساعدی طرح طاهره کد 4G378

تابلو شاسی مدل محمود دولت آبادی کد S156

تابلو شاسی طرح کیهان کلهر کد 4G225

تابلو شاسی مدل سعدی شیرازی کد 4G296

تابلو شاسی آواویز مدل محمدرضا شجریان کد 4G356

تابلو شاسی طرح آل پاچینو کد 4G161

تابلو شاسی مدل عاشقانه طرح دوستت دارم به زبان‌های مختلف کد 4G230

تابلو شاسی مدل محمدرضا شجریان طرح زلفای قجری کد 4G314

تابلو شاسی مدل شازده کوچولو کد S49

تابلو شاسی طرح احمد شاملو و آیدا کد 4G85