۸ طرح زیبا و حرفه‌ای تتو (وکتور eps و jpg)

امتیاز 3.5 از 4 نفر

در این مجموعه 8 طرح تتوی متفات و زیبا برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است. از جمله این طرح‌ها می‌توان از طرح تتو چشم در آینه، طرح تتو علامت پیروزی، طرح تتو دختر در تابوت، طرح تتو پیکان و فلش، طرح تتوی مارمولک، طرح تتو لاپشت، طرح تتو عقاب، طرح تتو بال و پر پرندگان نام برد.

وکتور چیست؟

به طور کلی به تصاویری گفته می‌شود که دارای فرمت های ai ،Eps و… هستند. این فرمت‌های تصویری خروجی نرم افزارهای برداری مانند ایلستریتور، کرل‌دیزاین و … هستند. به لحاظ اینکه این فایل‌ها (مانند فتوشاپ) به صورت Bitmap ذخیره نمی‌شوند خروجی فوق‌العاده با کیفیت‌تری نسبت به آن برخوردارند و بدون افت کیفیت قادرند طرح مورد نظر را حتا تا بی‌نهایت بزرگنمایی کنند.

برای استفاده از فایل‌های وکتور می‌توانید از نرم‌افزارهای: Adobe Illustrator یا Corel DRAW یا Inkscape یا Sketch یا Affinity بهره بگیرید. هرچند این فایل‌ها در برنامه فتوشاپ نیز به صورت لایه‌بسته قابل استفاده خواهند بود.

این مجموعه شامل فایل‌های PSD نیز هست. با این‌حال می‌توانید فایل وکتور اصلی را نیز در برنامه فتوشاپ وارد کرده و آنرا به صورت لایه بسته کراپ کرده و استفاده نمائید. پس از ایمپورت می‌توانید هر اندازه‌ای را بدون افت کیفیت داشته باشید.

 

8 طرح زیبا و حرفه‌ای تتو
حجم فایل فشرده در حدود 50.5 مگابایت

 

دسته بندی محصول: فایل لایه باز | وکتور | تتو

تعداد فایل‌ها

در دو فرمت eps و jpg

حجم فایل فشرده: در حدود 50.5 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK + RGB

سایز فایل: متغیر بزرگنمایی بی‌نهایت

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

 

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل فشرده مربوط به این وکتور را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.