Search
تنظیمات جستجو
دقیقاً همین عبارت
جستجو در عنوان
جستجو در متن
Filter by Custom Post Type
بر اساس دسته‌بندی
گرافیک
مقاله

امتحان کنید: موکاپموکاپ کتابنظامیانقلاب اسلامیتقویم 98

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز شما به دیگران کمک می‌کند تا تنها مطالب با ارزش را ببینند
امتیاز 5 از 2 نفر

کارت ویزیت لایه باز وکیل، وکالت

توضیحاتی درباره این کارت ویزیت:

 کارت ویزیت لایه باز وکیل، وکالت

این کارت ویزیت شامل دو فایل PSD لایه‌باز (رو و پشت کارت ویزیت) در ابعاد لمینیت بزرگ است که برای مشاغل مربوط به وکالت و دادگستری مناسب می‌باشد. با دانلود و ویرایش این فایل‌ها با اطلاعات خودتان می‌توانید کارت ویزیت شخصی خود را داشته باشید. این کارت ویزیت به صورت فارسی بوده و برای فارسی‌زبانان بهینه‌سازی شده است.

 

توضیحاتی درباره کارت ویزیت یا بیزینس کارد (Business card)

کارت ویزیت در کلامی‌مختصر و رسا. ابزاری است برای معرفی شما و بعد از آن ارائه راههای تماس با شما. کارت ویزیت این وظیفه را برعهده دارد و نقش عمده دیگری برای شما به صورت مستقیم ایفا نمی‌نماید

کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی‌گردد. اما از آنجا که اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می‌باشد و با توجه به این نکته که برخورد نخست همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را عهده دار خواهد بود.

تاریخچه کارت ویزیت گویای این مطلب است که شاهزادگان و اشراف زاده‌ها جهت دیدار با اشخاص مهم دیگر، کاغذ یا پوستین و یا چیزی شبیه آن را جلوتر برای فرد ملاقات شونده، می‌فرستادند تا به این وسیله خود را به او معرفی کرده و نیز از سوابق اشراف زدگی خود نوشته و قرار رسمی‌ملاقات را با او بگذارند. در اصل این همان تعامل آغازین با مخاطب بوده که شخص ملاقات کننده از خود به مخاطب ارائه می‌داده است و بیانگر اهمیت معرفی ابتدایی می‌باشد.

در ایران کارت ویزیت در اکثر موارد آخرین چیزی است که تجار و صاحبان مشاغل آن را مورد توجه قرار می‌دهند و گاهی حتی کارت ویزیت خود را از طریق تلفن و بدون هیچ ایده و فکری درطراحی، سفارش می‌دهند و متوجه اهمیت بالای بازاریابی غیر مستقیم بوسیله کارت ویزیت نمی‌باشند. در اینجا توصیه ما این است که طراحی کارت ویزیت خود را به یک متخصص گرافیک سپرده و آن را جدی بگیرید.

 

برای استفاده از فایل لایه‌باز کارت ویزیت لازم است:

  • 1) اطلاعات شخصی خود را با نام‌های پیش‌فرض در کارت ویزیت جایگزین کنید.
  • 2) بنا به سلیقه خود می‌توانید رنگ‌ها یا محل قرار گیری عناصر موجود را تغییر دهید. (پیشنهاد نمی‌شود)
  • 3) از درستی اطلاعات درج شده، اعم از نام، شماره تلفن و آدرس اطمینان حاصل کنید.
  • 4) فایل نهایی را با پسوند Jpeg ذخیره کرده و به چاپخانه بسپارید.

 

 کارت ویزیت لایه باز وکیل، وکالت

 

 

دسته بندی محصول:

فایل لایه‌باز کارت ویزیت


تعداد فایل‌ها

دو فایل PSD

حجم فایل فشرده:

در حدود 2 مگابایت


فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل:

9 × 6 سانتی‌متر | dpi 300


رمز فایل فشرده

www.4goush.net

 

 

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به کارت ویزیت یا Business card را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

Mockups


برچسب‌ها::Business card، Business card وکالت، Business card وکیل، mock-up psd، پیش‌نمایش عکس روی وکالت، پیش‌نمایش عکس روی وکیل، پیش‌نمایش وکالت، پیش‌نمایش وکیل، تصویر لایه باز وکالت، تصویر لایه باز وکیل، دانلود، دانلود psd Business card، دانلود فایل Business card وکالت، دانلود فایل Business card وکیل، دانلود فایل فتوشاپ وکالت، دانلود فایل فتوشاپ وکیل، دانلود فایل لایه باز وکالت، دانلود فایل لایه باز وکالت با فرمت psd، دانلود فایل لایه باز وکیل، دانلود فایل لایه باز وکیل با فرمت psd، دانلود فایل وکالت، دانلود فایل وکیل، دانلود کارت ویزیت، دانلود کارت ویزیت وکالت فتوشاپ، دانلود کارت ویزیت وکالت لایه‌باز، دانلود کارت ویزیت وکیل فتوشاپ، دانلود کارت ویزیت وکیل لایه‌باز، دانلود ماک آپ وکالت لایه‌باز، دانلود ماک آپ وکیل لایه‌باز، عکس با کیفیت از وکالت، عکس با کیفیت از وکیل، فایل کارت ویزیت، کارت ویزیت، کارت ویزیت وکالت، کارت ویزیت وکیل، موکآپ وکالت، موکآپ وکیل، وکالت، وکالت psd، وکیل، وکیل psd