پکیج طرح تتو سالن بدن سازی و بادی بیلدینگ

امتیاز 3.5 از 2 نفر

در این مجموعه که مناسب برای تتو و استفاده در پروژه‌های گرافیکی دیگر است 9 طرح لایه‌باز وکتور از طرح های مربوط به بادی بیلدینگ و بدن سازی وجود دارد که در فرمت‌های مختلف قابل دسترسی هستند. همچنین وسایل بدن سازی در این پکیج به صورت وکتور لایه باز قرار دارند. بعضی از این ادوات عبارتند از: وکتور دمبل بدن سازی، وکتور هالتر، انواع طرح های پیش ساخته لوگو بدن سازی و…

وکتور چیست؟

به طور کلی به تصاویری گفته می‌شود که دارای فرمت های ai ،Eps و… هستند. این فرمت‌های تصویری خروجی نرم افزارهای برداری مانند ایلستریتور، کرل‌دیزاین و … هستند. به لحاظ اینکه این فایل‌ها (مانند فتوشاپ) به صورت Bitmap ذخیره نمی‌شوند خروجی فوق‌العاده با کیفیت‌تری نسبت به آن برخوردارند و بدون افت کیفیت قادرند طرح مورد نظر را حتا تا بی‌نهایت بزرگنمایی کنند.

برای استفاده از فایل‌های وکتور می‌توانید از نرم‌افزارهای: Adobe Illustrator یا Corel DRAW یا Inkscape یا Sketch یا Affinity بهره بگیرید. هرچند این فایل‌ها در برنامه فتوشاپ نیز به صورت لایه‌بسته قابل استفاده خواهند بود.

این مجموعه شامل فایل‌های PSD نیز هست. با این‌حال می‌توانید فایل وکتور اصلی را نیز در برنامه فتوشاپ وارد کرده و آنرا به صورت لایه بسته کراپ کرده و استفاده نمائید. پس از ایمپورت می‌توانید هر اندازه‌ای را بدون افت کیفیت داشته باشید.

 

پکیج طرح تتو سالن بدن سازی و بادی بیلدینگ Bodybuilding
حجم فایل فشرده در حدود 120 مگابایت

پکیج طرح تتو سالن بدن سازیپکیج طرح تتو سالن بدن سازیپکیج طرح تتو سالن بدن سازی

 

دسته بندی محصول: فایل لایه باز | وکتور | تتو

تعداد فایل‌ها

در 5 فرمت فایل EPS و PSD و AI و PDF و PNG

حجم فایل فشرده: در حدود 120 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK + RGB

سایز فایل: متغیر بزرگنمایی بی‌نهایت

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

 

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل فشرده مربوط به این وکتور را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.