وکتور لایه باز تتو Tattoo شامل ۲۵ فایل المان و طرح جذاب تتو

امتیاز 4.8 از 4 نفر

در مجموعه وکتور لایه باز تتو Tattoo 25 فایل EPS شامل انواع طرح‌های تتو وجود دارد که می‌توانید در طراحی تتو و یا دیگر پروژه‌های گرافیکی از آنها استفاده نمائید. این المان‌ها شامل: طرح تتو بال عقاب و دیگر پرندگان، طرح تتو انواع خطوط منحنی جذاب، طرح تتو جمجمه، طرح تتو شیر، طرح تتو گوزن، طرح تتو لاکپشت، چندین طرح تتو جغد و بوف، چند طرح تتو خفاش، طرح تتو اژدها، طرح تتو عقرب، طرح تتو خرگوش و دیگر طرح‌ها و المان‌های جذاب تتو است.

وکتور چیست؟

به طور کلی به تصاویری گفته می‌شود که دارای فرمت های ai ،Eps و… هستند. این فرمت‌های تصویری خروجی نرم افزارهای برداری مانند ایلستریتور، کرل‌دیزاین و … هستند. به لحاظ اینکه این فایل‌ها (مانند فتوشاپ) به صورت Bitmap ذخیره نمی‌شوند خروجی فوق‌العاده با کیفیت‌تری نسبت به آن برخوردارند و بدون افت کیفیت قادرند طرح مورد نظر را حتا تا بی‌نهایت بزرگنمایی کنند.

برای استفاده از فایل‌های وکتور می‌توانید از نرم‌افزارهای: Adobe Illustrator یا Corel DRAW یا Inkscape یا Sketch یا Affinity بهره بگیرید. هرچند این فایل‌ها در برنامه فتوشاپ نیز به صورت لایه‌بسته قابل استفاده خواهند بود.

این مجموعه شامل فایل‌های PSD نیز هست. با این‌حال می‌توانید فایل وکتور اصلی را نیز در برنامه فتوشاپ وارد کرده و آنرا به صورت لایه بسته کراپ کرده و استفاده نمائید. پس از ایمپورت می‌توانید هر اندازه‌ای را بدون افت کیفیت داشته باشید.

 

وکتور لایه باز تتو Tattoo
حجم فایل فشرده در حدود 92.8 مگابایت

 

دسته بندی محصول: فایل لایه باز | وکتور | تتو

تعداد فایل‌ها

25 فایل EPS

حجم فایل فشرده: در حدود 92.8 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK + RGB

سایز فایل: متغیر بزرگنمایی بی‌نهایت

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

 

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل فشرده مربوط به این وکتور را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.


امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.