وکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاه مناسب برای طراحی لوگو و تتو

امتیاز 4 از 5 نفر

در فایل های لایه باز مربوط به وکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاه که در 5 فرمت مختلف دسته‌بندی شده است، می‌توانید به طرح‌های لایه باز و قابل تغییر وکتور آرایشگاه مردانه و لوازم و ابزار آرایشگاه مانند وکتور قیچی و وکتور تیغ اصلاح دسترسی داشته باشید. از این فایل‌ها می‌توانید برای طراحی لوگوی آرایشگاه مردانه یا طرح تتو و یا هرگونه طرح گرافیکی دیگری استفاده نمائید.

 

وکتور چیست؟

به طور کلی به تصاویری گفته می‌شود که دارای فرمت های ai ،Eps و… هستند. این فرمت‌های تصویری خروجی نرم افزارهای برداری مانند ایلستریتور، کرل‌دیزاین و … هستند. به لحاظ اینکه این فایل‌ها (مانند فتوشاپ) به صورت Bitmap ذخیره نمی‌شوند خروجی فوق‌العاده با کیفیت‌تری نسبت به آن برخوردارند و بدون افت کیفیت قادرند طرح مورد نظر را حتا تا بی‌نهایت بزرگنمایی کنند.

برای استفاده از فایل‌های وکتور می‌توانید از نرم‌افزارهای: Adobe Illustrator یا Corel DRAW یا Inkscape یا Sketch یا Affinity بهره بگیرید. هرچند این فایل‌ها در برنامه فتوشاپ نیز به صورت لایه‌بسته قابل استفاده خواهند بود.

این مجموعه شامل فایل‌های PSD نیز هست. با این‌حال می‌توانید فایل وکتور اصلی را نیز در برنامه فتوشاپ وارد کرده و آنرا به صورت لایه بسته کراپ کرده و استفاده نمائید. پس از ایمپورت می‌توانید هر اندازه‌ای را بدون افت کیفیت داشته باشید.

وکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاه

وکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاه مناسب برای طراحی لوگو و تتو
حجم فایل فشرده در حدود 3.20 مگابایت

وکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاهوکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاهوکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاهوکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاهوکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاهوکتور آرایشگر و قیچی و تیغ آرایشگاه

 

دسته بندی محصول: فایل لایه باز | وکتور | تتو | آرایشگاه

تعداد فایل‌ها

5 فایل EPS و PSD و AI و PDF و Png

حجم فایل فشرده: در حدود 3.20 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK + RGB

سایز فایل: متغیر | بزرگنمایی بی‌نهایت

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

 

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل فشرده مربوط به این وکتور لوازم آرایشگاه مردانه را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.