دانلود فایل لایه باز تقویم ۱۳۹۷ (طرح ۹)

امتیاز 0 از 0 نفر

دانلود فایل لایه باز تقویم 1397 (طرح 9)

این تقویم با تقویم (طرح 1) تقریبا مشابه است و المان‌های بکار رفته در هر دو و اندازه‌های استفاده شده در فونت و شیپ‌ها کاملا هماهنگ است. تنها تفاوت این دو طرح (طرح یک و طرح نه) نحوه‌ی چینش اعداد و ارقام روزهای شمسی، قمری و میلادی است. در این تقویم چینش روزها از راست به چپ بوده و ایام هفته (شنبه تا جمعه) در بالای کادر تقویم قابل مشاهده است. (در تقویم طرح 1 شیوه‌ی چینش متفاوت بوده و از بالا به پایین است و روزهای هفته در سمت راست کادر قرار دارند.)

لطفا توجه داشته باشید نسخه‌ی نهایی این تقویم در هر زمان از طریق لینک دانلودی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت قابل دانلود خواهد بود. بنابراین لازم است پیش از چاپ نهایی نسخه نهایی را دانلود کرده و از درستی اطلاعات درج شده در آن اطمینان کسب کنید. سایت چهارگوش مسئولیتی در قبال کارهای چاپی نخواهد داشت.

توضیح مهم:

ممکن است برخی تاریخ‌ها یا اطلاعات درج شده در پیش‌نمایش‌های پیش‌رو نادرست باشند اما در نسخه‌ نهایی این تقویم (نسخه‌ای که دانلود خواهید کرد) این اشکالات به طور کلی برطرف شده‌اند. شما همیشه و در همه حال آخرین نسخه‌ی تقویم را با آخرین و صحیح‌ترین تغییرات دانلود خواهید کرد.

.

این تقویم بر اساس تقویم مؤسسه ژئوفیزیک طراحی شده است و ترتیب روزهای شمسی، قمری، میلادی و مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی مطابق با تقویم مؤسسه ژئوفیزیک است. لطفا پیش از چاپ، طرح نهایی را با آن مطابقت دهید. (فایل تقویم ژئوفیزیک را از اینجا دانلود کنید)

.

دانلود فایل لایه باز تقویم 1397 (طرح 9)

این فایل لایه‌باز برای طراحی انواع تقویم‌های دیواری (تقویم چهاربرگ، تقویم تک برگ و تقویم 12 برگ) بسیار مناسب بوده و در عین حال می‌توان از آن برای طراحی تقویم‌های رومیزی نیز استفاده نمود. (نمونه‌ها را ببینید.)

تقویم 1397

نمای لایه‌های باز تقویم سال 97

 

دسته بندی محصول:

فایل لایه‌باز تقویم 97

تعداد فایل‌ها

12 فایل PSD + فونت

حجم فایل فشرده:

در حدود 7 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل:

10 × 9 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

با متخلفین و سودجویانی که این تقویم را رایگان منتشر می‌کنند و یا آن را در سایتی دیگر به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به دادگسنری، ای‌نماد، ستاد ساماندهی و درگاه‌های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد. فرد خاطی ملزم به پرداخت کلیه خسارت‌های مادی و معنوی وارد شده به سایت چهارگوش خواهد بود.

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به تقویم 1397 – تقویم نود و هفت را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.