دانلود تقویم خطی ۹۷ (طرح ۲۶)

امتیاز 0 از 0 نفر

دانلود تقویم خطی 97 (طرح 26)

در این محصول جدول تقویم لایه باز سال 1397 به صورت خطی و در 12 فایل PSD مجزا قرار گرفته است. هر فایل مربوط به یک ماه سال بوده که با رنگ زیبایی از دیگر ماه‌ها متمایز می‌شود. در این تقویم روزهای هفته (شنبه – جمعه) در بالای کادر و به صورت ثابت درج شده‌اند. با این حساب روزهای شمسی، قمری و میلادی در زیر روزهای مربوطه در هفته (شنبه – جمعه) با کمی تفاوت نسبت به ماه قبل قرار خواهند گرفت. در این تقویم کلیه‌ی مناسبت‌های باستانی، ملی، مذهبی در زیر کادر تقویم درج شده است و روزهای تعطیل ماه‌های سال 97 با رنگ قرمز 100درصد مشخص شده‌اند.

با توجه به اینکه این تقویم به صورت خطی طراحی شده است از آن می‌توان برای قالب‌بندی انواع تقویم‌های دیواری (12 برگ، 4 برگ، تک برگ و…) و انواع تقویم‌های رومیزی دو رو یا تک رو استفاده نمود.

این تقویم شامل کلیه روزهای شمسی به همراه کلیه مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی ایران بوده و در آن کلیه تعطیلات رسمی ایران درج شده است. لطفا توجه داشته باشید نسخه‌ی نهایی این تقویم در هر زمان از طریق لینک دانلودی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت قابل دانلود خواهد بود. بنابراین لازم است پیش از چاپ نهایی نسخه نهایی را دانلود کرده و از درستی اطلاعات درج شده در آن اطمینان کسب کنید. سایت چهارگوش مسئولیتی در قبال کارهای چاپی نخواهد داشت.

توضیح مهم:

ممکن است برخی تاریخ‌ها یا اطلاعات درج شده در پیش‌نمایش‌های پیش‌رو نادرست باشند اما در نسخه‌ نهایی این تقویم (نسخه‌ای که دانلود خواهید کرد) این اشکالات به طور کلی برطرف شده‌اند. شما همیشه و در همه حال آخرین نسخه‌ی تقویم را با آخرین و صحیح‌ترین تغییرات دانلود خواهید کرد.

.

این تقویم بر اساس تقویم مؤسسه ژئوفیزیک طراحی شده است و ترتیب روزهای شمسی، قمری، میلادی و مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی مطابق با تقویم مؤسسه ژئوفیزیک است. لطفا پیش از چاپ، طرح نهایی را با آن مطابقت دهید. (فایل تقویم ژئوفیزیک را از اینجا دانلود کنید)

.

نمای سه بعدی و پیش‌نمایش واقع‌گرایانه تقویم 1397 پس از چاپ

این فایل لایه باز برای طراحی انواع تقویم‌های رومیزی کاملا مناسب است و می‌توانید برای تقویم‌های دیوای نیز از آن استفاده کنید.

ممکن است در برخی از پیش‌نمایش‌ها بعضی تاریخ‌ها/کلمات/المان‌ها با نسخه اصلی که دانلود خواهید کرد متفاوت باشد.

 

پیش‌نمایش سه‌بعدی تقویم دیواری با استفاده از این جدول

نمای لایه‌های باز جدول تقویم 1397

 

 

 

دسته بندی محصول: فایل لایه‌باز تقویم 97

تعداد فایل‌ها

12 فایل PSD + فایل فونت

حجم فایل فشرده: در حدود 1.45 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل: 30 × 4 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

با متخلفین و سودجویانی که این تقویم را رایگان منتشر می‌کنند و یا آن را در سایتی دیگر به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به دادگستری، ای‌نماد، ستاد ساماندهی و درگاه‌های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد. فرد خاطی ملزم به پرداخت کلیه خسارت‌های مادی و معنوی وارد شده به سایت چهارگوش خواهد بود. (در این رابطه کپی‌رایت و حق‌نشر را بخوانید.)

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به تقویم 1397 – تقویم نود و هفت را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.