دانلود تحقیق کوتاه درباره شهدای هسته‌ای (یک صفحه)

امتیاز 3.7 از 22 نفر

شهیدان ستاره‌های درخشانی هستند که با نور خود، راه هدایت و کمال را روشن نگه می‌دارند. هر یک از این ستارگان درخشان(شهدا)، می‌تواند عالمی را روشن کند. بنابراین، حقیقت شهادت حقیقت عظیمی است. اگر این حقیقت، به «…………………………….» کردند، بهره خواهد برد. همچنان که تاریخ بشریّت، هنوز از خون به ناحق ریخته سرور شهیدان تاریخ، حضرت ابی عبدالله الحسین علیه الصّلاه والسّلام بهره می‌برد؛ چون کسانی که وارث آن خون بودند، مدبّرانه ترین و شیواترین روش‌ها را برای زنده نگهداشتن این خون به کار بردند. مقام معظم رهبری در این باره می‌فرمایند:

«گاهی رنج و زحمتِ زنده نگهداشتن خون شهید، از خود شهادت کمتر نیست.»

شهدای دانشمند هسته ای ایران، سند مظلومیت ایران اسلامی هستند. «…………………………….» هماهنگ و تلاش‌های مستمر در مسیر زنده نگه داشتن چرخه هسته ای کشور گام برداشتند.

اولین ویژگی مشترک این شهیدان وطن پرستی بود. آنان به رغم تهدیدهایی که می‌شدند، تا زمانی «…………………………….» کشورهای پیشرفته دنیا پیشنهاد داشتند، اما به خاطر عشق و علاقه به وطن این پیشنهادها را رد کردند و ترجیح دادند که از تخصص خود برای کشورشان استفاده کنند.

ویژگی چهارم این شهیدان که ویژگی بارز و علت شهادت آنها بود، پیوندی بود که بین علم، تحقیق و عمل بر قرار کردند، همه این افراد دارای مقالات برجسته علمی – پژوهشی در داخل و خارج کشور بودند، از لحاظ بحث‌های علمی بسیار فعال و افراد قوی «…………………………….» پس گیرند.

شهادت پاداش این غیور مردانی بود که با جهاد علمی خود، چراغ علم و روشنایی را در سنگر دانشگاه پرفروغ نگه داشتند «…………………………….» مبارک باد.

0001 0002

=

قسمت‌هایی که با «…………………………….» مشخص شده‌اند از مقاله حذف شده و فقط در نسخه word و Pdf موجود هستند.
لطفا برای دریافت نسخه کامل این مقاله فایل‌های word و pdf را دانلود نمائید.

با خرید این محصول فایل word و PDF مربوط به این مقاله را دریافت خواهید کرد.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این مقاله آماده دانلود خواهد بود.

تعداد صفحات: 2 صفحه | حجم فایل: کمتر از 1 مگابایت | فونت استفاده شده: B Zar | به همراه صفحه اول و عکس
رمز فایل فشرده: www.4goush.net

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.