دانلود بازی کلش آف کلنز Clash of Clans (نسخه ۷٫۶۵٫۵)

امتیاز 4 از 3 نفر

Clash Of Clans

Clash of Clans (کلش آف کلنز) بازی جدید و فوق العاده زیبای آنلاین در سبک بازی‌های استراتژیک برای سیستم عامل اندروید می‌باشد که با دارا بودن امتیاز ۴. ۸ از ۵ در پلی استوری از پرطرفدارترین بازی‌های اندروید به شمار می‌رود که به صورت رایگان عرضه شده است. در این بازی شما باید با ابزارهای در دسترس یک دهکده‌ی منحصر به فرد را بسازید، آن را رونق ببخشید و در جنگ‌های مختلف بر دهکده‌های دیگر مغلوب شوید و در جنگ‌های مختلف بین قبایل با پیروزی بیرون آیید. شما این امکان را در اختیار دارید که دهکده و امپراطوری خود را با سلیقه‌ی خودتان بنا کنید. البته بنای دهکده به این آسانی‌ها هم نیست چرا که در هنگام کمبود ابزارها، دشمنان مختلف به شما حمله ور می‌شوند که باید با استراژیتان آنها را سرکوب کنید.

در بازی فوق، اگر از پایه ساختمان‌های خود را اصولی بچینید و دیوار‌ها را درست تعبیه کنید، بدون شک دشمن رو ناکام خواهید گذاشت و البته در حمله هم همین طور است، برنده‌یا بازنده بودن شما در یک نبرد تماما به فکر استراتژیک در حمله شما بستگی دارد. بازی به صورت کاملا آنلاین صورت می‌پذیرد و اگر شما را به خودش وابسته نکند و به گونه‌ای معتاد آن نشوید، شانس اورده اید! شما در بازی با انواع دهکده‌ها روبرو هستید و با دیگر کاربران جهان به رقابت می‌پردازید و تجربه‌ی اعیتادآورترین و مهیج‌ترین بازی استراتژیک را در اندرویدفون خود به ارمغان خواهید آورد.

برخی از ویژگی‌های بازی فوق العاده‌ی Clash of Clans اندروید :

* امکان ساخت دهکده‌ای منحصر به فرد و سفارشی توسط بازیکن

* امکان نبرد با کاربران آنلاین دیگر و دریافت امتیاز برای باز کردن آیتم‌ها

* امکان دفاع از دهکده با ابزارهایی همچون توپ ها، برج ها، خمپاره ها، بمب ها، تله‌ها و دیوارها

* دریافت جم به ازای پیش بردن مراحل و یا حمله‌ها و کارهای عالی

* امکان مبارزه با پادشاه جن در مبارزات حماسی مختلف

* امکان بازی به صورت مولتی پلیر و چند نفره با دوستان

* امکان خرید تجهیزات مختلف با جمع‌آوری امتیاز با پیروزی در نبردها

* دارا بودن گرافیک مطلوب اچ دی به همراه صداگذاری حرفه ای

اگر به بازی‌های آنلاین استراتژی علاقه مندید، پیشنهاد می‌کنم بازی اعتیاد آور Clash of Clans را از دست ندهید و جدیدترین نسخه‌ی آن را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از چهارگوش دریافت کنید و ساعت‌ها خود را سرگرم سازید…

تغییرات نسخه‌ی v7. 65. 5:

* عقب راندن دشمنان پروازی با The Air Sweeper

* امکان نشانه گذاری ۳۰ قبیله برای دسترسی آسان

* افزایش منابع سینگل مپ

* امکان تغییر نام دهکده تنها برای یک بار

* رفع مشکلات و بهبود گرافیک

۰۲ unnamed ۰۱

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.