تقویم ۹۷ با زمینه تیره و نشان برج‌های فلکی و زودیاک (طرح ۱۷)

امتیاز 5 از 1 نفر

تقویم 97 با زمینه تیره و نشان برج فلکی

در این تقویم از برج‌های فلکی و نشان‌های آنها برای طراحی استفاده شده است. طرح بزرگ هر برج در سمت چپ، نشان کوچک در میانه-پایین هر صفحه و نام‌های عربی و انگلیسی هرکدام در دو طرف این نماد کوچک (پایین-میانه) قرار گرفته است. روزهای شمسی، قمری و میلادی و ماههای ایرانی مربوط به آن به همراه کلیه مناسبت‌ها (در حداکثر 5 خط) طبق معمول در تقویم قرار گرفته است.

این تقویم با فونت روشن و سفید/خاکستری طراحی شده و بر روی زمینه تیره/سیاه قرار گرفته است. با این‌حال می‌توانید با تغییر زمینه و نشانه‌ها آنرا به زمینه روشن تبدیل کنید. کلیه نشانه‌های استفاده شده با بالاترین کیفیت قرار گرفته‌اند و قابلیت بزرگنمایی تا بی‌نهایت بدون افت کیفیت را دارا هستند.

اسامی برج‌ها و نشانه‌های مربوط به آن که در این تقویم استفاده شده‌اند:

    حَمَل،     ثَور،     جَوزا،     سَرَطان،     اَسَد،‌    سُنبُله،‌    میزان،‌    عَقرب،     قَوس،‌    جَدی،‌    دَلو،     حوت

نام لاتین برج‌های فلکی:
Aries, Taurus, Gemini, Cancer, Leo,Virgo ,Libra, Scorpius, Sagittarius, Capricornus, Aquarius, Pisces

این تقویم شامل کلیه روزهای شمسی به همراه کلیه مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی ایران بوده و در آن کلیه تعطیلات رسمی ایران درج شده است. لطفا توجه داشته باشید نسخه‌ی نهایی این تقویم در هر زمان از طریق لینک دانلودی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت قابل دانلود خواهد بود. بنابراین لازم است پیش از چاپ نهایی نسخه نهایی را دانلود کرده و از درستی اطلاعات درج شده در آن اطمینان کسب کنید. سایت چهارگوش مسئولیتی در قبال کارهای چاپی نخواهد داشت.

توضیح مهم:

ممکن است برخی تاریخ‌ها یا اطلاعات درج شده در پیش‌نمایش‌های پیش‌رو نادرست باشند اما در نسخه‌ نهایی این تقویم (نسخه‌ای که دانلود خواهید کرد) این اشکالات به طور کلی برطرف شده‌اند. شما همیشه و در همه حال آخرین نسخه‌ی تقویم را با آخرین و صحیح‌ترین تغییرات دانلود خواهید کرد.

.

این تقویم بر اساس تقویم مؤسسه ژئوفیزیک طراحی شده است و ترتیب روزهای شمسی، قمری، میلادی و مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی مطابق با تقویم مؤسسه ژئوفیزیک است. لطفا پیش از چاپ، طرح نهایی را با آن مطابقت دهید. (فایل تقویم ژئوفیزیک را از اینجا دانلود کنید)

.

نمای سه بعدی و پیش‌نمایش واقع‌گرایانه تقویم 1397 پس از چاپ

این فایل لایه باز برای طراحی انواع تقویم‌های رومیزی کاملا مناسب است و می‌توانید برای تقویم‌های دیوای نیز از آن استفاده کنید.

ممکن است در برخی از پیش‌نمایش‌ها بعضی تاریخ‌ها/کلمات/المان‌ها با نسخه اصلی که دانلود خواهید کرد متفاوت باشد.

نمای لایه‌های باز تقویم سال 97

دسته بندی محصول:

فایل لایه‌باز تقویم 97

تعداد فایل‌ها

12 فایل PSD + فایل فونت

حجم فایل فشرده:

در حدود 8.96 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل:

21 × 12 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

با متخلفین و سودجویانی که این تقویم را رایگان منتشر می‌کنند و یا آن را در سایتی دیگر به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به دادگستری، ای‌نماد، ستاد ساماندهی و درگاه‌های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد. فرد خاطی ملزم به پرداخت کلیه خسارت‌های مادی و معنوی وارد شده به سایت چهارگوش خواهد بود. (در این رابطه کپی‌رایت و حق‌نشر را بخوانید.)

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به تقویم 1397 – تقویم نود و هفت را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.