تقویم ۹۷ طرح مینیمال برای ایندیزاین (طرح ۵۹)

امتیاز 0 از 0 نفر

تقویم ۹۷ طرح مینیمال برای ایندیزاین (طرح 59)

در این محصول طرح لایه‌باز تقویم 1397 وجود دارد که به صورت مینیمال و با کمترین المان‌ها طراحی شده است. در این طرح روزهای هفته (شنبه-جمعه) در حد فاصل روزهای ماه و مناسبت‌های آن قرار گرفته است و نام ماه شمسی، قمری و میلادی در سمت راست کادر درست در زیر یک عکس با قالب پرتره قرار گرفته است. در این محصول یک فایل indd مربوط به ایندیزاین و یک فایل PDF وجود دارد. کلیه لایه‌های مربوط به هم مانند روزهای شمسی با هم و روزهای قمری با هم در Text Boxهای مجزا به صورت Link شده قرار گرفته‌اند. بنابراین با انتخاب هر مجموعه و Cntrl+A می‌توانید به راحتی فونت مربوط به آنها را تغییر دهید. (پیش‌نهاد نمی‌شود)

این محصول به لحاظ طراحی کاملا مشابه تقویم ۹۷ طرح مینیمال (طرح ۲۹) (فتوشاپ PSD) است.

این تقویم شامل کلیه روزهای شمسی به همراه کلیه مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی ایران بوده و در آن کلیه تعطیلات رسمی ایران درج شده است. لطفا توجه داشته باشید نسخه‌ی نهایی این تقویم در هر زمان از طریق لینک دانلودی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت قابل دانلود خواهد بود. بنابراین لازم است پیش از چاپ نهایی نسخه نهایی را دانلود کرده و از درستی اطلاعات درج شده در آن اطمینان کسب کنید. سایت چهارگوش مسئولیتی در قبال کارهای چاپی نخواهد داشت.

همین طرح با فرمت indd برای ایندیزاین –  طرح 59
نسخه خطی و افقی این طرح با فرمت indd برای ایندیزاین – طرح 62
نسخه خطی و افقی این طرح با فرمت PSD برای فتوشاپ – طرح 31

توضیح مهم:

 

این تقویم بر اساس تقویم مؤسسه ژئوفیزیک طراحی شده است و ترتیب روزهای شمسی، قمری، میلادی و مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی مطابق با تقویم مؤسسه ژئوفیزیک است. لطفا پیش از چاپ، طرح نهایی را با آن مطابقت دهید. (فایل تقویم ژئوفیزیک را از اینجا دانلود کنید)

.

نمای سه بعدی و پیش‌نمایش واقع‌گرایانه تقویم 1397 پس از چاپ

این فایل لایه باز برای طراحی انواع تقویم‌های رومیزی کاملا مناسب است و می‌توانید برای تقویم‌های دیواری نیز از آن استفاده کنید.
ممکن است در برخی از پیش‌نمایش‌ها بعضی تاریخ‌ها/کلمات/المان‌ها با نسخه اصلی که دانلود خواهید کرد متفاوت باشد.

نمای لایه‌های باز جدول تقویم 1397

 

دسته بندی محصول: فایل لایه‌باز تقویم 97

تعداد فایل‌ها

  یک فایل indd / PDF + فایل فونت

حجم فایل فشرده: در حدود 7 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل: 21 × 14 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

با متخلفین و سودجویانی که این تقویم را رایگان منتشر می‌کنند و یا آن را در سایتی دیگر به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به دادگستری، ای‌نماد، ستاد ساماندهی و درگاه‌های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد. فرد خاطی ملزم به پرداخت کلیه خسارت‌های مادی و معنوی وارد شده به سایت چهارگوش خواهد بود. (در این رابطه کپی‌رایت و حق‌نشر را بخوانید.)

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به تقویم سال 1397 را با فرمت ایندیزاین و PDF دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.