تقویم ۱۳۹۷ – مخصوص تقویم رومیزی – با محل یادداشت روزانه (طرح ۳)

امتیاز 0 از 0 نفر

تقویم رومیزی ۱۳۹۷ با محل یادداشت روزانه

مهم‌ترین چیز در طراحی این تقویم محلی برای یادداشت‌گذاری روزانه در جلوی تاریخ هر روز است. این تقویم به صورت ماهانه طراحی شده است و کلیه ماه‌های سال 97 به صورت جدا و در 12 فایل مختلف PSD  قرار گرفته‌اند. کلیه تاریخ‌ها و روزهای این تقویم به سه ستون تقسیم شده و در هر ستون 10 روز از آن ماه قرار گرفته است. ترتیب روزهای شمسی (در 12 برگ) ثابت بوده و روزهای هفته (شنبه تا جمعه) در جلوی آنها به صورت متغیر مرتب شده‌اند. در منتهی الیه سمت چپ هر ستون هم قسمتی برای درج روزهای قمری و میلادی در بالا و پایین خط یادداشت قرار گرفته است که می‌توانید به سلیقه خود یک یا هر دوی آنها را حذف کرده یا محل آنها را تغییر دهید. (پیشنهاد نمی‌شود.) و در حد فاصل بین روزهای شمسی و قمری محل مناسبی برای درج یادداشت‌های کوتاه روزانه، قرار ملاقات‌های مهم، جلسات کاری و … است که پس از چاپ می‌تواند در اختیار پرسنل کاری یک اداره یا مدیران آن قرار بگیرد.

لطفا توجه داشته باشید نسخه‌ی نهایی این تقویم در هر زمان از طریق لینک دانلودی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت قابل دانلود خواهد بود. بنابراین لازم است پیش از چاپ نهایی نسخه نهایی را دانلود کرده و از درستی اطلاعات درج شده در آن اطمینان کسب کنید. سایت چهارگوش مسئولیتی در قبال کارهای چاپی نخواهد داشت.

توضیح مهم:

ممکن است برخی تاریخ‌ها یا اطلاعات درج شده در پیش‌نمایش‌های پیش‌رو نادرست باشند اما در نسخه‌ نهایی این تقویم (نسخه‌ای که دانلود خواهید کرد) این اشکالات به طور کلی برطرف شده‌اند. شما همیشه و در همه حال آخرین نسخه‌ی تقویم را با آخرین و صحیح‌ترین تغییرات دانلود خواهید کرد.

.

این تقویم بر اساس تقویم مؤسسه ژئوفیزیک طراحی شده است و ترتیب روزهای شمسی، قمری، میلادی و مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی مطابق با تقویم مؤسسه ژئوفیزیک است. لطفا پیش از چاپ، طرح نهایی را با آن مطابقت دهید. (فایل تقویم ژئوفیزیک را از اینجا دانلود کنید)

.

نمای سه بعدی و پیش‌نمایش واقع‌گرایانه تقویم 1397 رومیزی پس از چاپ

فایل لایه باز تقویم رومیزی پیش‌رو برای طراحی انواع تقویم‌های رومیزی (پهن یا کشیده) و یا حتا تقویم‌های دیواری 12 برگ کاملا مناسب است.
   تقویم رومیزی ۱۳۹۷ با محل یادداشت روزانه

نمای لایه‌های باز تقویم سال 97

 

دسته بندی محصول:

فایل لایه‌باز تقویم 97

تعداد فایل‌ها

12 فایل PSD + فونت

حجم فایل فشرده:

در حدود 10.7 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل:

21 × 14 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

با متخلفین و سودجویانی که این تقویم را رایگان منتشر می‌کنند و یا آن را در سایتی دیگر به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به دادگسنری، ای‌نماد، ستاد ساماندهی و درگاه‌های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد. فرد خاطی ملزم به پرداخت کلیه خسارت‌های مادی و معنوی وارد شده به سایت چهارگوش خواهد بود.

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به تقویم 1397 – تقویم نود و هفت را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.