تقویم لایه باز رومیزی ۹۷ به صورت خطی کج و اریب (بدون روزهای قمری) – طرح ۷

امتیاز 0 از 0 نفر

تقویم لایه باز رومیزی 97 به صورت خطی کج و اریب

در تقویم رومیزی زیر روزهای شمسی به صورت کج و اریب از سمت راست صفحه به سمت پایین و چپ صفحه با زاویه 45 درجه کشیده شده‌اند و در سمت راست آنها با فونت کوچکتر روزهای میلادی و روزهای هفته (شنبه تا جمعه) آورده شده است. کلیه‌ی روزهای مربوط به شمسی یا میلادی در یک لایه آورده شده است و به راحتی با تغییر فونت می‌توان حالت تقویم را دگرگون کرد (پیش‌نهاد نمی‌شود). همچنین در قسمت سمت چپ کلیه صفحات از عکس‌های زیبا و هنری استفاده شده است که می‌توانید آنها را با عکس‌های مورد نظر خود تعویض نمائید. پیش‌نهاد می‌شود جهت زیبایی کار از تصاویر مرتبط با هم و در یک حال و هوا استفاده نمائید. در تقویم زیر از عکس‌های عکاسی به نام Ollyy استفاده شده است و کلیه عکس‌ها در یک مود رنگی و یک حال و هوا هستند که باعث زیبایی بیشتر کار نهایی خواهند شد.

این جدول برای پیاده سازی تقویم‌های رومیزی تبلیغاتی بسیار مناسب است و محلی برای درج تبلیغات در آن درنظر گرفته شده است که می‌توانید اطلاعات مربوط به شغل خود یا مشتری خود را به آن اضافه نمائید. در زیر قسمت مناسبت‌های هر ماه نیز محلی برای درج یادداشت ماهانه وجود دارد که پس از چاپ تقویم می‌تواند محلی برای یادداشت گذاری دارنده تقویم چاپی باشد. نکته مهم در این تقویم عدم وجود روزهای قمری است و این جدول برای نیاز مشاغلی طراحی شده است که نیازی به مشخص کردن روزهای قمری در تقویم خود ندارند. با اینحال مناسبت‌های قمری و تعطیلات مرتبط با آن در تقویم‌های ماهانه آورده شده است.

لطفا توجه داشته باشید نسخه‌ی نهایی این تقویم در هر زمان از طریق لینک دانلودی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت قابل دانلود خواهد بود. بنابراین لازم است پیش از چاپ نهایی نسخه نهایی را دانلود کرده و از درستی اطلاعات درج شده در آن اطمینان کسب کنید. سایت چهارگوش مسئولیتی در قبال کارهای چاپی نخواهد داشت.

توضیح مهم:

ممکن است برخی تاریخ‌ها یا اطلاعات درج شده در پیش‌نمایش‌های پیش‌رو نادرست باشند اما در نسخه‌ نهایی این تقویم (نسخه‌ای که دانلود خواهید کرد) این اشکالات به طور کلی برطرف شده‌اند. شما همیشه و در همه حال آخرین نسخه‌ی تقویم را با آخرین و صحیح‌ترین تغییرات دانلود خواهید کرد.

.

این تقویم بر اساس تقویم مؤسسه ژئوفیزیک طراحی شده است و ترتیب روزهای شمسی، قمری، میلادی و مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی مطابق با تقویم مؤسسه ژئوفیزیک است. لطفا پیش از چاپ، طرح نهایی را با آن مطابقت دهید. (فایل تقویم ژئوفیزیک را از اینجا دانلود کنید)

.

نمای سه بعدی و پیش‌نمایش واقع‌گرایانه تقویم 1397 پس از چاپ

از این جدول و طراحی منحصر به فرد آن می‌توانید برای تقویم‌های رومیزی متنوع استفاده نمائید.

نمای لایه‌های باز تقویم سال 97

 

دسته بندی محصول:

فایل لایه‌باز تقویم 97

تعداد فایل‌ها

12 فایل PSD + فایل‌های فونت

حجم فایل فشرده:

در حدود 97 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل:

24 × 17 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

با متخلفین و سودجویانی که این تقویم را رایگان منتشر می‌کنند و یا آن را در سایتی دیگر به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به دادگسنری، ای‌نماد، ستاد ساماندهی و درگاه‌های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد. فرد خاطی ملزم به پرداخت کلیه خسارت‌های مادی و معنوی وارد شده به سایت چهارگوش خواهد بود.

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به تقویم 1397 – تقویم نود و هفت را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.