تقویم رومیزی ۹۷ (طرح ۵)

امتیاز 0 از 0 نفر

تقویم رومیزی 97 (طرح 5)

تقویم پیش‌رو مربوط به سال 97 بوده و در آن کلیه تعطیلات رسمی 97، مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی، اعیاد و جشن‌های مختلف به همراه درج روزهای میلادی و قمری در کنار روزهای شمسی آورده شده است. طرح کلی این تقویم به صورت کندو و لانه زنبوری است بدین صورت که روزهای شمسی با فونت بزرگ در داخل خانه‌های شش گوش (لانه زنبوری) قرار گرفته و روزهای قمری و میلادی در دو گوشه‌ی چپ و راست/پایین آن قرار دارد. ترتیب قرار گیری روزهای هفته از راست به چپ بوده و ایام هفته (شنبه تا جمعه) در بالای کادر قرار گرفته است. همچنین هر فصل از این تقویم به یک رنگ خاص بوده و محلی برای قرارگیری عکس/محصول/نمونه کار برای تبلیغات مورد نظر وجود دارد. در این تقویم از فونت‌های شکسته نستعلیق، ایران سانس، زر استفاده شده است که در فایل فشرده دانلودی کلیه فونت‌های مورد استفاده قرار گرفته است.

توضیح مهم:

ممکن است برخی تاریخ‌ها یا اطلاعات درج شده در پیش‌نمایش‌های پیش‌رو نادرست باشند اما در نسخه‌ نهایی این تقویم (نسخه‌ای که دانلود خواهید کرد) این اشکالات به طور کلی برطرف شده‌اند. شما همیشه و در همه حال آخرین نسخه‌ی تقویم را با آخرین و صحیح‌ترین تغییرات دانلود خواهید کرد.

.

این تقویم بر اساس تقویم مؤسسه ژئوفیزیک طراحی شده است و ترتیب روزهای شمسی، قمری، میلادی و مناسبت‌های ملی، مذهبی و باستانی مطابق با تقویم مؤسسه ژئوفیزیک است. لطفا پیش از چاپ، طرح نهایی را با آن مطابقت دهید. (فایل تقویم ژئوفیزیک را از اینجا دانلود کنید)

.

نمای سه بعدی و پیش‌نمایش واقع‌گرایانه تقویم 1397 پس از چاپ

از این فایل لایه باز برای طراحی و چاپ انواع تقویم‌های رومیزی می‌توان استفاده کرد. پیش‌نمایش سه‌بعدی برخی از محصولات احتمالی آورده شده است.

نمای لایه‌های باز تقویم سال 97

دسته بندی محصول:

فایل لایه‌باز تقویم 97

تعداد فایل‌ها

12 فایل PSD +فونت

حجم فایل فشرده:

در حدود 1.87 مگابایت

فرمت رنگی

CMYK

سایز فایل:

21 × 16 سانتی‌متر | dpi 300

رمز فایل فشرده

www.4goush.net

با متخلفین و سودجویانی که این تقویم را رایگان منتشر می‌کنند و یا آن را در سایتی دیگر به فروش می‌رسانند از طریق شکایت رسمی به دادگسنری، ای‌نماد، ستاد ساماندهی و درگاه‌های بانکی مربوطه برخورد خواهد شد. فرد خاطی ملزم به پرداخت کلیه خسارت‌های مادی و معنوی وارد شده به سایت چهارگوش خواهد بود.

لطفا برای دریافت فایل فشرده، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

با خرید این محصول فایل لایه‌باز مربوط به تقویم 1397 – تقویم نود و هفت را دانلود خواهید نمود.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این محصول آماده دانلود خواهد بود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.