Search
تنظیمات جستجو
دقیقاً همین عبارت
جستجو در عنوان
جستجو در متن
Filter by Custom Post Type
بر اساس دسته‌بندی
گرافیک
مقاله

امتحان کنید: موکاپموکاپ کتابنظامیانقلاب اسلامیتقویم 98

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز شما به دیگران کمک می‌کند تا تنها مطالب با ارزش را ببینند
امتیاز 3.3 از 3 نفر

اثرات ورزش بر عضلات شکم (۱۱ صفحه)

اثرات ورزش بر عضلات شکم

تقویت عضلات شکمی:

به پشت بخوابید دست‌ها را روی سینه بصورت ضربدری بگیرید (مطابق شکل)، کمر خود را صاف کنید و عضلات شکم را سفت نگه دارید، به آرامی‌سر و شانه‌ها را (فقط همین دو قسمت) از روی زمین بلند کنید (فشار زیادی به خود وارد نکنید) سعی نکنید کاملاَ به وضعیت نشسته درآیید.

تا سه بشمارید و سپس مجدداَ ریلاکس شوید، این حرکت را از هشت بار شروع کرده و به تدریج تا بیست بار برسانید.

برای از بین بردن چربی‌های اضافی شکم چه کنیم؟

این بافت چربی، برای بدن یک انبار انرژی است و بدن مازاد نیاز خود را در آن ذخیره کرده، در مواقع نیاز، از آن برداشت می‌کند. پس باید کاری کرد که بدن نیازمند انرژی بافت چربی شود.

دریافت کالری کمتر و ورزش کردن، راه رسیدن به این مقصود است. البته اکنون با روش‌های دیگری مثل جراحی نیز، این چربی‌ها را بر می‌دارند. ولی اگر بتوانیم با ورزش، که سلامت عمومی‌بدن را به دنبال دارد، آن را از بین ببریم، مسلما به جراحی نیازی نخواهد بود.

ادعا می‌شود که کمربندهای شوک دهنده کهElectronic abdominal exercise belt گفته می‌شود، با وارد کردن جریان‌های الکتریکی به چربی شکم موجب تجزیه آنها و قوی شدن عضلات شکم می‌گردد. در صورتی که تنها جریان هایی با قدرت ایمپالس های مغز، موجب انقباض عضلات می‌شود و اگر چنین جریانی با این کمربند وارد شکم شود، موجب یک انقباض دردناک خواهد شد.

البته استفاده از وسایل ورزشی که موجب انقباض عضلات شکم شود، مفید است؛ اما ورزش کردن به تنهایی کافی نخواهد بود، چرا که کالری اضافی باز هم در شکم یا باسن ذخیره می‌شود. پس باید از خوردن شیرینی‌های خامه ای، تنقلات چرب مثل چیپس، غذاهای پُر روغن و نان و برنج زیاد از حد پرهیز کرد…

 

  • فهرست مطالب و مندرجات
  • برای از بین بردن چربی‌های اضافی شکم چه کنیم؟. 3
  • یک ورزش مفید: 4
  • طریقه درست انجام دراز و نشست: 4
  • ورزش‌های تکمیلی دیگری که می‌توانید برای متناسب شدن شکم انجام دهید درذیل ارائه شده است: 5
  • ورزشهای ممنوع، مضر و مشکوک…. 9
  • منابع: 11

 

 

 

قسمت‌هایی از این مقاله حذف شده و نسخه کامل آن فقط در فایل‌های word و Pdf قابل دانلود است.
لطفا برای دریافت نسخه کامل این مقاله فایل‌های word و pdf را دانلود نمائید.

 

 

با خرید این محصول فایل word و PDF مربوط به این مقاله را دریافت خواهید کرد.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این مقاله آماده دانلود خواهد بود.

تعداد صفحات: 11 صفحه | حجم فایل: کمتر از 1 مگابایت | فونت استفاده شده: B Zar | به همراه صفحه اول
رمز فایل فشرده: www.4goush.net

برچسب‌ها::اثرات ورزش بر عضلات شکم، اثرات ورزش بر عضلات شکم + عکس، اثرات ورزش بر عضلات شکم با فرمت pdf، اثرات ورزش بر عضلات شکم با فرمت ورد، اثرات ورزش بر عضلات شکم به زبان ساده، اثرات ورزش بر عضلات شکم چيست، اثرات ورزش بر عضلات شکم چیست، انشا درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، پروژه، پروژه اثرات ورزش بر عضلات شکم، تاثیر ورزش بر لاغری، تاثیرات ورزش، تحقيق، تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم با فهرست، تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم با فهرست و عکس، تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم با منابع و مآخذ تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم، تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم قابل پرينت، تحقیق، تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم با فهرست، تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم با فهرست و عکس، تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم با منابع و مآخذ تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم، تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم قابل پرینت، تحقیق درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، خريد مقاله، خرید مقاله، دانلود، دانلود اثرات ورزش بر عضلات شکم، دانلود اثرات ورزش بر عضلات شکم فايل pdf، دانلود اثرات ورزش بر عضلات شکم فایل pdf، دانلود پي دي اف درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، دانلود پی دی اف درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، دانلود تحقيق، دانلود تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم، دانلود تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم با فايل pdf، دانلود تحقيق درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم به صورت pdf، دانلود تحقیق، دانلود تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم، دانلود تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم با فایل pdf، دانلود فايل اثرات ورزش بر عضلات شکم word، دانلود فايل اثرات ورزش بر عضلات شکم با فرمت docx، دانلود فايل اثرات ورزش بر عضلات شکم ورد، دانلود فايل ورد اثرات ورزش بر عضلات شکم، دانلود فایل اثرات ورزش بر عضلات شکم word، دانلود فایل اثرات ورزش بر عضلات شکم با فرمت docx، دانلود فایل اثرات ورزش بر عضلات شکم ورد، دانلود مقاله اثرات ورزش بر عضلات شکم، دانلود ورد درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم تحقیق کنید، لاغر کردن با ورزش، لاغری، مقاله، مقاله آماده ارائه اثرات ورزش بر عضلات شکم، مقاله آماده دانلود اثرات ورزش بر عضلات شکم، مقاله اثرات ورزش بر عضلات شکم، مقاله با فهرست، مقاله‌اي کامل درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، مقاله‌ای کامل درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، مقاله‌ي کاملي درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، مقاله‌ی کاملی درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، موضوع تحقيق اثرات ورزش بر عضلات شکم، موضوع تحقیق اثرات ورزش بر عضلات شکم، همه چيز درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم، همه چیز درباره اثرات ورزش بر عضلات شکم