دانلود فایل لایه‌باز، مقاله، تحقیق با ویرایش حرفه‌ای و اصولی

در چهارگوش می‌توانید مقاله‌ها و تحقیق‌های دانشجویی را به صورت صفحه‌بندی شده و غلطگیری شده دانلود نمائید. این فایل‌ها با فرمت word و pdf آماده دانلود، چاپ و استفاده هستند.

دانلود فایل لایه‌باز، مقاله، تحقیق با ویرایش حرفه‌ای و اصولی
Search
دقیقاً همین عبارت
جستجو در عنوان
جستجو در متن
Search in excerpt
Filter by Custom Post Type
بر اساس دسته‌بندی
گرافیک
مقاله
.
.

دانلود تحقیق درباره مهار استرس

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
امتیاز شما به دیگران کمک می‌کند تا تنها مطالب با ارزش را ببینند
(اولین نفر باشید)
Loading...
دانلود تحقیق درباره مهار استرسReviewed by milad rezaei on Oct 29Rating: 4.0دانلود تحقیق درباره مهار استرس

مهار استرس

دانلود تحقیق درباره مهار استرس

استرس بخشى طبیعى از زندگى است. براى انجام وظایف، مقدارى استرس لازم است. اگر در حال تحصیل هستید، هر امرى، واقعى و یا خیالى که براى شما روى خواهد داد، خواسته هایى را در پیش روى شما قرار مى دهد و شما باید بدانید که چگونه این خواسته ها را کنترل کنید.

مقابله با استرس

بررسى مسائل مهم به طور منظم: تکالیف علمى جدید شما، نه فقط بر روى شما، بلکه بر خانواده و یا دوستانتان نیز تأثیر مى گذارد و گاه ممکن است تضادهایى را نیز به وجود آورد. یکى از راههاى مواجهه با این تضادها این است که برنامه درسى تان را با اطرافیان در میان بگذارید و ضرورتها و پیامدهاى مثبت مطالعه را بررسى کنید و برنامه را به اتفاق هم طرح ریزى کنید.

ورزش و تمرینهاى منظم: اوقات فراغت خود را طورى برنامه ریزى کنید که حداکثر سلامت و رضایت را به همراه داشته باشد. بدن نیاز به ورزش روزانه دارد. این به ویژه براى افراد بى تحرک لازم است.

تنظیم وقت به صورت هفتگى: فعالیتهاى هر روز خود را برنامه ریزى کنید. باید در زمان معین مطالعه کنید. مطمئن باشید که محل مطالعه شما راحت است. محل مطالعه باید با شخصیت شما متناسب باشد. وسایل مورد علاقه شما باید در محل مطالعه وجود داشته باشد تا این محل را برایتان جالب و لذت بخش کند. مثلاً یک پوستر، یک وسیله تزئینى یا قطعه اى از اثاث منزل.

یکى دیگر از ابزارهاى برنامه ریزى که افراد موفق از آن بهره مى برند فهرست کارهاى مهم هر هفته است. به روش زیر این ابزار را به کار بگیرید:

– فهرستى از تکالیف آموزشى هر هفته تهیه کنید.

– به ترتیب اهمیت آنها را بنویسید.

 

دانلود تحقیق درباره مهار استرس %d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%b3_000002 %d9%85%d9%87%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%b1%d8%b3_000003

قسمت‌هایی از این مقاله حذف شده و نسخه کامل آن فقط در فایل‌های word و Pdf موجود هستند.
لطفا برای دریافت نسخه کامل این مقاله فایل‌های word و pdf را دانلود نمائید.

 

 

 

 

با خرید این محصول فایل word و PDF مربوط به این مقاله را دریافت خواهید کرد.
لینک دانلود بی‌درنگ پس از پرداخت نمایش داده شده و فایل فشرده‌ مربوط به این مقاله آماده دانلود خواهد بود.

تعداد صفحات: ۴ صفحه | حجم فایل: کمتر از ۱ مگابایت | فونت استفاده شده: B Zar | به همراه صفحه اول
رمز فایل فشرده: www.4goush.net

 

 

برچسب‌ها :
انتشار
http://4goush.net/?p=42078

 

شايد ديدن اين يادداشت‌ها نيز براي شما جالب باشد
تحقیق درباره آبیاری مدرن تحقیق درباره آبیاری مدرنتعريف سيستم آبياری قطره ای: دراين سيستم آب بوسيله پمپ از منبع بداخل شبکه پمپ شده وضمن عبور از سيلکون (گردايی ) شن ومواد خارجی آن ته نشين می گردد. دراين روش آب با فشاری بيش ازيک اتمسفر از منبع تامحل مص رف انتقال مي يابد.آب بصورت قطرات مجزا و پيوسته ويا بصورت اسپری ريز با فشار ...
زندگی‌نامه محمد علی جمال‌زاده... زندگینامه سید محمدعلی جمال‌زادهسید محمدعلی جمال‌زاده (۲۳ دی ۱۲۷۰ در اصفهان - ۱۷ آبان ۱۳۷۶ در ژنو) نویسنده و مترجم معاصر ایرانی است. او را پدر داستان کوتاه زبان فارسی و آغازگر سبک واقع‌گرایی در ادبیات فارسی می‌دانند. محمدعلی جمال‌زاده نخستین مجموعه‌ی داستان‌های کوتاه ایرانی را با عنوان یکی بود، یکی ن...
دانلود تحقیق درباره سربداران... سربداران دانلود تحقیق درباره سربداران پس از یکصد و بیست سال استیلای قوم تاتار و مغول بر ایران و بسیاری از مناطق آسیا، قیامی مردمی در باشتین و سبزوار خراسان علیه ظلم و تعدی حاکمان مغول و عاملان آنان به وقوع پیوست. این نهضت که به قیام سربداران شهرت یافته‌است، از لحاظ وسعت، بزرگ‌ترین، از نظر تاریخی ...

 

? ?